Kodu > Uudised > Sisu

Soojusjuhtivus on suure võimsusega LED esimene nailon

Jul 28, 2015

Lamp jahutussüsteemid kasutavad alumiinium kui materjal. Tõttu madal soojusjuhtivus plastist do ei vastaks jahutuse nõuetele, ei saa kasutada LED soojus välja. Hiljuti, DSM ettevõtte käivitab uut tüüpi juhtiv plastist, hoides alusel plastmaterjalide, koefitsient soojusjuhtivus, suurendada üldised eelised termilise juhtivus koefitsient plastikust 10-50.

Ühiste jõupingutuste Philips ja DSM, Philips MASTERLEDMR16 uus tuled sai maailma esimese taotluse suure võimsusega LED, alumiinium koorega asendati soojusjuhtivusega plastmassist StanylTC. Stanyl parandada disain paindlikkust ja vastupidavuse tooted, samuti vähendada kaalu ning palju muid eeliseid. Philipsi uus LED lambid seeria rakenduvad tulevik solutions jätkusuutlikkuse tervikuna.

Philips MASTERLEDMR16 on 4 w LED lamp saate asendada valitsevate madalpinge halogeenlambid. Oma kerge väljund 20 w halogeeni MR16 lambid, seetõttu on kõige olulisem eelis on see, et see võib säästa energiat kuni 80 ja 40 korda rohkem kui halogeen lamp kasutusiga.

Metallesemete soojussüsteemide-tehnika on suhteliselt küpsed, kuid on veel mõningaid puudusi, metallist plastikust soojusjuhtivusega materjal on mitmed eelised, nagu kergus, keskkonnakaitse ja ohutuse, vabaduse, lihtne töötlemine, kasutegur, süsteemi käivitamisel jne kavandamisest.