Kodu > Uudised > Sisu

Spetsiaalseid avariivalgustus Avariienergiaallikat

Jul 28, 2015

1. ühine resonantsahelaid kondensaator C6 jaotus (lühis) või surve vähendamine (pehme jaotus), tuleks asendada surve üle 1kV ja Köide kvaliteetsed polüester või CBB kondensaator.

2. Avage lambi hõõgniit. Kui lamp ei ole tõsine must soklisse paralleelselt 0 katki. 047 μ F/400V polüester kondensaator hädaolukorras kasutamiseks.

3. Avage circuit või muuta väärtus R1, R2 (R1 probleemid tõenäolisem), 1/4W kvaliteetne ja vastupanu vastupanu asendamine.

4. transistor avatud vooluringi. Kui ainult üks transistor avaneb aga ei saa asendada üks ja tuleb asendada iga pinge 400V või mitme sama tüüpi seotud lülitid. Muidu kalduvus rulli valgustus või toru uuesti kirjutada.

5. vilguvad. Lamp ilma tõsise must, kontrollige, kas D5, D6, külm jootma ühine või avatud, kui D5, D6 pehme jaotus või halb filtreerida kondensaator C1 lekke ja ka tuled flash teha.

6. tuli päevavalgele, mõnikord puudutades lambi võib valgus või kerge jooksvalt, ei pruugi olla piisavalt võimsust C3, C4, ei pruugi.

7. kui ühe vähese energiatarbega energiasäästlike lampide valgus punased tuled või kuma nähtus, siis tuleb ka vaadata D1 ~ D4 pehme jaotus, C1 on installitud tahapoole, või lekke, elektri tarnimise lühise.