Kodu > Uudised > Sisu

LED valgustid Jaapani turule

Jul 28, 2015

Esimene, Jaapan LED valgustus sertifitseerimisstandarditele


Te teavet uuringu kohaselt on Jaapan seal puudub ametlik LED valgustus ohutuse nõuetele ja sertifitseerimise. Jaapan Elektrivalgustite Liit valmis Jaapan standardil (JIS) LED lambid ohutusspetsifikatsioonid algandmetest, kuid see antakse ainult alles järgmisel aastal. Praegu soodsad LED tuled teha kogu turu, LED valgustus standardite juurutamine on lõppemas, ülemere ettevõtted soovivad nüüd sisestada Jaapani turul võib viidata järgmistele kaks sertifitseerimise standarditele.


1, JIS sertifitseerimine (Jaapani standarditele)


JIS sertifitseerimise on riikliku tööstuse standard seadusi ja tunnustada, vabatahtlikud standardid. JIS sertifitseerimisstandarditele seoses vajadust kontrollida toodete mudeli number, Mõõdud, funktsionaalsuse ja ohutuse aspekte. Kuna toote kvaliteeti vastavalt JIS standardite kvaliteedi tagamiseks, sujuvalt saaks Jaapani turule. Välismaal turgudel kokku 12 riikide ja piirkondade nüüd JIS andmast standard: Korea, Põhja-Korea, Hiina Taiwani, Hiina, Indoneesia, Filipiinid, Myanmar, Tai ja Vietnam, ja Malaisia, ja India ja Mehhikos.


2, PSE sertifitseerimine


Tahtsin siseneda Jaapani turule elektritööde ettevõtted, PSE ohutus on kohustuslik sertifitseerimine. PSE on 2 tüüpi sertifitseerimismärkide: PSE Diamond märgistus (kohustuslik) kasutati määratud toote, PSE ringi kaubamärkide (vabatahtliku) kasutatakse määratlemata toodete sertifitseerimist. Ja kinnitusega vaid Jaapan vastutama tootjad või importijad, mitte välismaistele tootjatele on Jaapanis väga range sertifitseerimise ja on kõrge maine.