Kodu > Uudised > Sisu

LED valgustus äri võimalusi nelja hoone

Jul 28, 2015

Hoonetüüpe on tavaliselt väga palju, aga põhimõtteliselt kuuluda valitsuse büroohooned, kaubanduslik büroohooned, kergbetooni elamud ja nelja tüüpi äri ehitamise tööde juhtimise moodulis.

, Arvestades selliste ehitiste hoone viinud aias tuled, peamiselt kunstilise väljenduse on piduliku atmosfääri, kerge ja selge moraalseid teemasid esile valitsuse pildi varju, nii et valgust ei saa liiga fancy valgustus tehnikat kasutades kerge eredat valgustust esile öö hoida võimu ja hoone detailid. Kui valitsuse hooned tellistest välisseinad kerge peegeldusvõime on suurem, seega suure võimsusega prožektoreid valgustus kajastab hoone kõrgus ja laius disain klaasist eesriide mõlemal pool seina all veerus kitsa nurga prožektoreid veerg struktuur paigas selgelt väljendatud, keskel ukse sissepääs tuleks kasutada suurem heledus elanikkonnale. Ujuvad klaasist maja võib kanda suletudnurga suure võimsusega prožektoreid, väljaulatuvate seina postitusi ja embleemi, rõhutades valitsushooned pildi peal. Katuse varustus asemel laius erinevat värvi temperatuur hele Prožektor, rõhutades hoone katuse siluetile.

Teiseks kaubanduslik büroohoone jaoks suured ärihooned tavaliselt korpus jagatud: peamine hoone lisa ja seelikud _ enamuse poodiumil on väga lai, nii ettevõtte CI pilt, rohelist horisontaaljoont abil kiire lai protsessi hoone m peahoone külgmised mass hoone on parim Windows release info. Peahoone ja lisa hoone kogu fassaadi disain LED digitaalne toru seinad rikka sisu, väljendades seega majandusliku võimsuse ja kõrge lähtepunkt. Valitsuste ja ettevõtete loomiseks haldusõiguslikud ja äri teabe kirjastamine platvormi. Info- ja kõrgtehnoloogia pildi paigaldamine kliendi majandustegevuse laadi rikkalikult vastab suure linna mainet.