Kodu > Uudised > Sisu

Innovatsioon on oluline Hiina valgustus kapitali soovivad täiendada

Jul 28, 2015

Valgustus tööstusliku innovatsiooni täiendamine on hädavajalik


Pearl River Delta, Zhongshan tööstusliku klastri majandus on väga iseloomulik. Aastal 2007, Zhongshan tööstustoodangu osa üle linna kokku tööstustoodangu väärtus 70% klastrite.


Paljude ettevõtete klastrite Zhongshan valgustus tööstusele on saanud suur traditsioonilised tööstusharud, Zhongshan, ka "Hiina valgustus kapitali". Enamik parvede valgustus tööstusele, guzhen town, valgustus seotud ettevõtetes enam kui 5000 ettevõtted, kus töötab üle 100 000 inimese, skaala kuni 16 miljardit jüaani.


Kuid valgustus tootmine, valgustus tooted, on varem olnud töömahukatele tootmisharudele, sisu ja lisandväärtusega toodetest ei ole suur, tööstuslik klastri täiendamine on väga kiire. Zhongshan municipal komitee Li Qihong, linnapea asetäitja sekretär ütles ajakirjanikele: "Zhongshan on ainult piloot city innovatsiooni tööstusklastrite Guangdongi provintsi. Eelmise haldus linn tööstuse klastri skeem on suur äri ja väärtusahela iseloomustab pikk industrialiseerimise toetamiseks. Kui led valgustus tööstus klastri täiendamine "teerajaja" ala uuendusi, guzhen valgustus tööstusele parandada brändi turustusahela mõjude, tehnoloogia liidud, piirkondlikud brändid, tööstuse täis innovatsioonikeskused, jaotuskeskused ja muud täiendid saada Mõjukad ja konkurentsivõimelise tööstuslik tuum. ”


"Finantskriisi saabumist mõjutavad kinnisvara tootmisharu palju, guzhen on valgustus ka kannatanud üsna vähe mõju, kiirendada ja selle innovatsiooni ja suurendada oma konkurentsivõimet." Zhongshan guzhen linna Vice linnapea Wei Hongrui ütles.