Kodu > Teadmiste > Sisu

Tulekahju valgustuse kaabeldus

Jul 28, 2015

Avariivalgustus peab olema paigaldatud sõidurada, lülitid on seatud keskel. Kahe juhtme ja kolmejuhtmelise tüüp erakorralise valgusti saab ühendatud spetsiaalne toiteplokk. Kombineeritud konkreetsete toitesätteid echo asjakohaste koodid. Eraldatud lambi Avariienergiaallikat rotatsiooni, ühendamine peaks kasutama kuumakindlad juhtmed, tuleohutusnõuete täitmiseks.

Kahe juhtme süsteemi

Meetod, mida kasutatakse on eriline hädaolukorra valgustus tavaliselt kohaldatav meetod ei tee valgustus kasutamise või 24-tunnine pidev valgustus (LED marker lambid kuuluvad sellesse kategooriasse), pärast elektrikatkestust, avarii tuled valgustatud automaatselt.


Kolmejuhtmelise süsteemi

Riigi erakorralise valgustid saab ühendusviisi kasutatakse sageli seadusega erakorraliseks tuled, dome avage kontrolli, sõltumata sellest, millal toitelüliti on olekus Hädavalgustid hädaolukorra süttib kohe. K on dome vahetada.


Küsimused, mis vajavad tähelepanu

1, ühenduse funktsioonid haarata, ei pime rida, on mingit rolli;

2 osa valgustus ja erakorralise valgustus, tavaliselt, esmavaliku juhitav meetodina võib kasutada.

3, avalike hoonete, kui FCC ei sea, kõik osad valgustuse lambid saaks kasutada kohapealse kontrolli lüliti (üksiklaterna, ühe või rohkem valguse juhtimiseks) või esmavaliku ning keskne juhtimine jaotuskilp.

4, tulekahju kontrolli keskuse projekti täitmiseks tulekahju tekkimise FCC kohtadel ja tulekahju hädavalgustuse nõuded.