Kodu > Teadmiste > Sisu

Tulekahju valgustuse aktuaalsed probleemid

Jul 28, 2015

Tulekahju avariivalgustus on tulekahju evakuatsiooni ja selleks tuletõrje-vahendid, kiiresti evakueeriti tulekahju töötajad ja tuletõrjujad tulekahju päästmiseks on äärmiselt oluline osa. Kuid igapäevase tulekahju kontrolli leitud, mitu ühikut tulekahju valgustuse projekteerimise, valiku, paigaldamise ja kasutamise, on palju probleeme, tulekahju, avarii valgustus on otsustav hetk otse rolli.

Esiteks, praeguse probleeme tulekahju valgustuse rakendusi.


1, vale valik.


Mõned üksused on tulekahju valgustuse ja tsiviil Hädavalgustid segadusse, kui Hädavalgustid oleva ei mõistnud riigi tulekahju koodi nõuded tulekahju valgustuse, mitte ilma riikliku tuletõrje tootekvaliteedi katsetamine center kvalifitseeritud, või ilma ravimite tootmise litsentsi tootjate.


2 määrata osad õigesti.


Tulekahju valgustuse paigaldus asukoht, vahe ja kõrgus, on riikliku tuletõrje koodeksi nõuetele, aga tegelik paigaldus, disain üksuste taotluse disain ja kasutamine on paigaldatud vastavalt nõuetele täielikult, tulemuseks on tulekahju valgustuse paigaldamine augud.


3, seadke puuduste.


Paljud kasutajad on sageli ühepoolse tegevuse majandusliku kasu, eirates ohutus, tulekahju valgustuse maal, liiga, ja isegi mõned üksused on veel tühi, isegi tulekahju valgustuse koht, kogust ei ole võimalik tagada.


4, ebaõigest hooldusest.


Valgustuse seadmed korras alati ei ole piisav, võib sageli näha kasutades võimu eest valgustuse, valgustus logimata üksus ei remondita, hooldamiseks või teadmiste teeb valgustid hooldus on parandada samal ajal kahju puudumine