Kodu > Teadmiste > Sisu

Kohaldamise valguses levik maastiku valgustus

Jul 28, 2015

Kerge tuled valgustus oli paigaldatud Windows või klaas hoone sisemuse kardin seina, moodustades plaastrid valgust kiirgavad pinnad või helendav, öösel väljastpoolt vaadates mõju on väga iseloomulik, kiiremat kui ühtse kiiritamine prožektoreid ja eelis salvestamine, lihtne hooldada.


Valgus valgustus tegevusviise, on kaks, üks on paigaldatud maksimaalselt poolläbipaistev valgustus, kuid kasutada siseruumides tuled, öine valgus, paljastav valgus väljapoole, praegu enamik valgus valgustus sellisel juhul;


Teine edastamise vahendid ruumis spetsiaalselt seatud, kardin vuuke, colonnades, läbilaskev struktuuride või art rõdu ja mujal.


Sisevalgustus saab installida või taha akna horisontaalselt ja vertikaalselt mõlemal pool akna kindlaks vastavalt projekti nõuetele.

On palju näiteid sellise välismaal, nagu National Bank of Chicago, Ameerika Ühendriigid Colorado Denver rahalise hoone, Eiffeli torn Pariisis ja nii väga unikaalne valgustus. Shanghai valitsuse 2001 on üks kümme asja jooksul kerge ehitus, Shanghai öö ilusam ja säravam.

"Võttes arvesse" idee, mõned arhitektuuri tükki ja valgustus on väga hea ühendada, et "light komöödia" või "light skulptuur", on võimalik saavutada väga hea rolli kaunistab keskkonda.