Kodu > Meie kohta

Dengfeng Ltd on eraettevõte, mis moodustub aastal 2009, mis on spetsialiseerunud mitmesuguste avariivalgustuse muundamiskomplektide disainile ja valmistamisele, sealhulgas laia valiku LED-komplektide ja-seadmetega.

Ettevõte keskendub oma toodete edendamisele OEM-i klientide kaudu ning vajaduse korral annab töödele ja materjalidele muutmistööd, tagades seeläbi, et konverteerimiskomplektid on nõuetekohaselt inkorporeeritud vastavalt asjakohastele Euroopa, Austraalia, Ameerika ja Briti standarditele.

Me tööle üle 100 kohaliku personali ja uhkust ennast meie suurepärane kohaletoimetamise rahulolu tase. Enamus meie toodetest lähetatakse järgmisel päeval tarne alusel, tavaliselt saadetakse enne keskpäeva tarnitava tellimuse kohaletoimetamiseks järgmisel päeval, lisatasu eest määratud aeg.

Dengfeng ' i kogenud teenuseinsenerid pakuvad asjatundlikku ja tehnilist teenindust kohapeal. Tarnitud moodulid ja/või akupakendid on täielikult garanteeritud.

Olles ümber meie Bespoke 3300 ruutmeetrit tehas täna, meie kliendid saavad nüüd kasu suurem võimsus ja tõhusus, mida see investeering.