Kodu > Meie kohta

Dengfeng OÜ on spetsialiseerunud projekteerimise ja tootmise mitmete valgustuse ümberehituskomplektid terviklik erinevaid LED komplektide ja seadmed sh tegutseb 2009, eraettevõte.

Ettevõte keskendub oma toodete kaudu OEM-klientidele ja vajadusel annab ja materjalile muutmist tööülesande, tagades sellega, et ümberehituskomplektid sisalduvad korralikult vastavaid Euroopa, Austraalia, Ameerika ja Briti standardeid.

Meil töötab üle 100 kohaliku personali ja uhked meie suurepärane kaup rahulolu tase. Enamus meie tooted lähetatakse järgmisel päeval kohaletoimetamise alusel, tavaliselt suvalises järjekorras, mis on saadud enne keskpäeva saab saata kohaletoimetamiseks järgmisel päeval aega nimetatud lisatasu eest.

Dengfengand #39; s kogenud insenerid on oskustega, tehnika ja #39; kohta siteand #39; teenuseid. Moodulid toodetakse ja/või akud tarnitakse täielikult tagatud.

Võttes kolis meie muokkaamme 3300 ruutmeetri tehas täna, meie kliendid on nüüd saanud kasu võimsuste ja tõhususe ülimoodne investeeringuga.